⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

The Mandalorian Icon light

1,190.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: LI63 Категорија: -> Како да нарачам?

Keep the dark side at bay with this The Mandalorian Icon Light.

The 10cm (4″”) tall 3D icon light is shaped like The Mandalorian from the Star Wars Disney+ television series of the same name. Complete with the distinctive beskar helmet worn by the titular character, this bounty hunter light is ideal for any Star Wars lover’s home.

Power the icon light with 2x AAA batteries (not included), and let it light up your bedroom or living space.

The Mandalorian Icon Light is the perfect light-up companion for any fan of the Star Wars universe. You can also collect a Grogu Icon Light to complete the set!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu