⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Theory11 – Star Wars Premium Playing Cards – Light Side (Blue)

890.00 ден

Има залиха

  • Star Wars Playing Cards produced in collaboration with Disney and Lucasfilm
  • Join Jedi Knights, climb aboard the Millennium Falcon, and become a Rebel or Resistance hero
  • Made in America using the highest quality paper stock derived from sustainable forests
Спореди

A LONG TIME AGO
IN A GALAXY FAR, FAR AWAY….

Since 1977, Star Wars has been a pop culture phenomenon. Alongside the release of Star Wars: The Rise of Skywalker, the 9th and final film in the Skywalker saga, theory11 is proud to present Star Wars: Light Side and Dark Side Playing Cards.

THE LIGHT SIDE

Join Jedi Knights, climb aboard the Millennium Falcon, and become a Rebel or Resistance hero. The Light Side deck features Luke Skywalker’s lightsaber, R2-D2, and fighters from the Rebel fleet.
“May the Force be with you.”

Light Side – The Box

EMBOSSED AND FOIL STAMPED

The outer packaging is breathtaking, with striking, vibrant blue foil – mixed with clear, reflective foil that creates the illusion of the Millennium Falcon cockpit window.

Inside The Blue Box

ALL CUSTOM COURT CARDS

Both decks have the same set of 12 court cards, with iconic light side and dark side characters. Each card features detailed depictions of these iconic characters. On the light side: Rey, Leia Organa, Han Solo, Luke Skywalker, and more.

About The Cards

MADE IN AMERICA

The cards themselves are made in the USA – printed on FSC-certified paper derived from sustainable forests, vegetable-based inks, and starch-based laminates.

The Back Design

LOADED WITH LIGHT SIDE DETAILS

Across the blue back design, catch countless details – from the top of R2-D2 to the Rebel Alliance symbol. In the center, a repeating pattern of X-wing starfighters supports two lightsabers on each side edge.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu