⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Titanium Wars

1,990.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 3-4
  • Времетраење:  60-90 мин
  • Вoзраст: 12+
  • Издавач: IELLO
Спореди

 

When venturing in Limbo at the edge of the galaxy, scouts found a new form of energy: Titanium. First experiments showed it could push back the frontiers of technology, and even open new horizons for human capabilities. This news was more than enough to stir up the greed of humankind’s greatest factions. Each has sent fleets to take over nearby planets where Titanium is abundant – and even seems to be in constant expansion. From that point on, armed conflicts were bound to happen, and this war will be settled only by controlling the Titanium deposits…

As leaders of these great factions in Titanium Wars, players will purchase buildings to master new technologies and increase their earnings, build their own fleet of custom battleships to defeat their opponents, and expand their space empire. They will have to prove bold, insightful and tactful if they want any chance to win this fierce war.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu