⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Ultra Pro 50ct Pro-Matte Standard Deck Protectors (Green)

300.00 ден

Има залиха

  • Glare free, non reflective sleeves make these ideal for tournament use
  • Each package contains 50 Deck Protector sleeves
  • Fits all standard size cards such as Magic: the Gathering, Pokemon, various sports cards, etc.
  • High-quality, matte surface for a softer, more comfortable feel and more natural shuffling
  • Acid-free, no PVC
Спореди
SKU: REM21/18 Категорија: -> Како да нарачам?

Ultra Pro’s Pro-Matte Deck Protector sleeves use high-quality materials making them ideal for tournament use. Clear side uses non-glare matte material for a softer feel and smoother shuffle. Store and protects standard sized cards such as Magic: the Gathering and Pokémon from damage such as bent corners and scratches. Each pack comes with 50 sleeves printed with Ultra Pro’s quality hologram seal. All Ultra Pro Protective Sleeves are non-PVC and acid-free, allowing for archival-safe strorage.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu