⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Ultra Pro Playmat – Zur, Eternal Schemer

1,500.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: REM60-7 Категорија: -> Како да нарачам?

Playmats feature popular Magic: The Gathering artwork. Made with a soft fabric top to reduce damage to cards during play and a non-slip rubber backing to keep the playmat from shifting during use, playmats enhance the gameplay experience. With dimensions of approximately 60 x 34 cm., a playmat also makes an excellent oversize mousepad for home or office.

  • Officially licensed Playmat for Magic: The Gathering Brothers War
  • Made with a soft fabric top and non-slip rubber backing
  • Approximately 60 x 34 cm. and lies flat
  • Makes an excellent oversize mousepad for your home or office

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu