⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Waddingtons Number 1 – Marvel Universe Playing Cards

390.00 ден

Има залиха

  • Класични карти за игра
  • Издавач: Waddingtons Number 1

Спореди

Unite with your favourite Marvel characters including the valiant Captain America, the formidable Thor and the invincible Iron Man, alongside 52 of your much-loved Marvel heroes and much-loathed villains. Will Spider-Man help you win Snap? Or The Guardians of the Galaxy help you defeat your Go-Fish nemesis? Play all your favourite card games with the Marvel Waddingtons No 1 Playing Cards deck.

  • Marvel fans can now play with this brand new bespoke Waddingtons No. 1 pack
  • Play your favourite card games with your favourite characters including Rocket Raccoon, The Hulk and Black Widow
  • Every certified pack of Waddington’s Number playing cards comes with a Winning Moves seal of approval.
  • Great for games at home or as the perfect travel companion
  • Hours of entertainment as you master much-loved card games from Poker to Bridge and Snap to Trumps

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu