⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Who Did It?

690.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 3-6
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Blue Orange 
Спореди
AN EXCITING AND FUN CARD GAME!

“My parrot did NOT poop in the middle of the living room, but I think a rabbit did it!” As the proud owner of a cute little rabbit, you need to quickly clear it of this deed and put the blame on
another’s pet. You must trust your memory and your reactivity or you might blame a pet already proven innocent and be left with clearing the mess!
Defend the innocence of your 6 pets by getting rid of all your cards. Quickly find the right card as they are accused, lay it down first, and then pass the blame to another animal. To avoid being the owner of the guilty pet, make sure to act fast and remember which animals were already proven innocent.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu