⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Wilds of Eldraine Bundle

3,190.00 ден

Има залиха

  • 8 The Brothers’ War MTG Set Boosters
  • 8 Phyrexia: All Will Be One Set Boosters—the best MTG booster to open just for fun
  • 1 Phyrexianized Land or Panorama Full-Art Land in every Set Booster
  • At least 1 Showcase Ichor card in every Set Booster
  • 1 Traditional Foil alt-art promo card—Karumonix, the Rat King
  • 40 basic land cards (20 foil + 20 nonfoil), Spindown life counter + card storage box
Спореди
SKU: WCMG32-6 Категорија: -> Како да нарачам?

Your next adventure awaits!

This Wilds of Eldraine Bundle contains 8 Wilds of Eldraine Set Boosters—the best boosters to open just for fun—plus 1 Traditional Foil card with Bundle-exclusive alternate-art, 40 Basic Land cards (20 Traditional Foils and 20 nonfoils), 1 oversized Spindown life counter, 1 card storage box, and 2 reference cards. Each Set Booster contains 12 Magic cards, 1 Art Card, and 1 token/ad card, or card from “The List” (a special card from Magic’s history—found in 25% of packs), with a combination of 1–5 card(s) of rarity Rare or higher and 3–7 Uncommon, 3–6 Common, and 1 Land cards. Every pack contains at least 1 special Borderless card of rarity Uncommon or higher. The Land card is a Full-Art Land in 33% of packs and is Traditional Foil in 20% of packs. A Foil-Stamped Signature Art Card replaces the Art Card in 10% of Set Boosters.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu