⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Amazing Defenders Booster Box

7,200.00 ден

Има залиха

Содржи

  • 24 бустери (1 бустер = 7 карти)
Спореди
SKU: KON01-18 Категорија: -> Како да нарачам?
Three unique new themes are ready for action in Amazing Defenders!
This 60-card set gives you new ways to build up mighty monsters that can dominate Duels. Each theme has a unique gameplay style to enjoy, so try out all 3 and see which one is your favorite! Here’s a taste of things to come

A fully equipped rescue vehicle that’s first on the scene! It’s got all the tools you need to survive and overcome any threat. 

An Xyz Monster that needs a little TLC to reach its full potential! Raise it well and there’s nothing you can’t accomplish together.

A Ritual Monster who only appears upon mastering the mystic dance. What kind of powers does it hold?  

In addition to the cards that make up these three strategies, Amazing Defenders will also include some older cards to help you build these Decks. On top of that, 15 cards in the set will also be available as Collector’s Rares! 

The Amazing Defenders booster set contains 60 cards:
10 Ultra Rares
15 Super Rares
35 Rares 

*15 cards in the set are also available as Collector’s Rares 

Each booster pack contains 7 cards:
1 Foil card per pack
6 Rare cards per pack 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu