⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Photosynthesis: Under the Moonlight

990.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  30-60 мин
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Blue Orange 
  • експанзија за играта Photosynthesis (за да се игра потребна ви е основната игра)
Спореди

Enhance the world of Photosynthesis with the Under the Moonlight expansion! The moon turns in the opposite direction of the sun and casts its moonlight across the woods. Players collect lunar points for their new forest animal to activate special powers. Which one of the eight animals will be yours? The boar collects trees, the hedgehog plants seeds, the fox steals and moves seed around, and the owl turns lunar points into sun points.

Strategically position your animal by the moonstones, activate their capabilities at the right time, and be careful not to stay too long in the shadow of the Great Elder Tree!

This expansion requires the base game to play.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu