⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Argo

1,990.00 ден

Има залиха

  • Броj играчи:2-4
  • Времетраење:  45-90 мин
  • Возраст: 9+
  • Издавач: Flatlined Games
Спореди
SKU: DI703 Категорија: -> Како да нарачам?

You’re waking up from the hibernation pods. The hibernation room doesn’t look like the one in which you were being sent to sleep. In the nearby pods, other crew members are also slowly emerging from their pods. Your eyes are not yet completely open when alarms start flashing red and a metallic voice shouts from the loudspeakers «Alien presence detected, evacuation in progress, self-destruction in GRRRRZZZRRRRR minutes»…

In Argo, a group of astronauts attempts desperately to survive as they explore a mysterious space station and are besieged by horrible alien monsters. The only hope is to reach the shuttles. However the seats are limited, not everyone will be able to escape. This leads to a frantic every-man-for-itself race, where the others are at best obstacles, and at worst bait to hold the fierce Aliens back while you run…

But be careful: If too many die, the Aliens win! So while this is a competitive game, some level of cooperation will be required, lest everyone lose to the Aliens.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu