Big Cats Pencil Cup

590.00 ден

Има залиха

  • 3 D сложувалка со 54 парчиња
  • Големина на сложувалката : 7,7 x 9,5 cm
  • Возраст: 7 +
Спореди
SKU: PAZ91-3 Категорија: -> Како да нарачам?

 

  • Високо-квалитетни компоненти – Сложувалките на Ravensburger се со врвен квалитет, содржина и материјал.
  • Перфектно совпаѓање – Без разлика која е големината на делчињата, секое од нив перефктно се совпаѓа.
  • Секое делче е уникатно – Ravensburger сложувалките се составени од делчиња со уникатна форма и ниедно од нив не се повторува.
  • Ravensburger има традиција на изработка на сложувалки и игри повеќе од 130 години.
  • Совршено изработените делчиња овозможуваат точно и лесно вклопување, без потреба од лепак!

Main Menu