⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Deadpool – Logo Light

1,990.00 ден

Има залиха

Спореди

Brighten up your room with everyone’s favourite comedy hero Deadpool! This super-fun Deadpool Mask Light has a simple, yet iconic design, featuring the Deadpool mask.

This freestanding lamp is touch operated and turns from white to red when switched on. Perfect for bedrooms, studies, or games rooms, the Deadpool Mask Light is a great gift for lovers of the Deadpool film franchise and comic book heroes in general.

Deadpool is a popular antihero who has recently caught the world’s attention thanks to two new, hugely loved movies. Deadpool and Deadpool 2 were released in 2016 and 2018 respectively and both were very well received as the humorous, more adult feel breathed new life into the superhero genre. Otherwise known as the ‘Merc with a Mouth’ and the ‘Regenerating Degenerate’, Deadpool is a mutant, wise-cracking superhero, who’s constantly making jokes. Originally featuring in Marvel Comics in the 90s, Deadpool has mutant abilities of quick physical healing and super strength, and with the success of the recent films, he’s quickly become a fan favourite from the Marvel Comics universe.

The Deadpool Mask Light is an officially licensed Deadpool product.

This product is made using BDP™ which stands for Breakdown Plastic – an organic additive that helps plastic decompose at landfill without affecting either its structural integrity (before landfill) or the recyclability of the product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu