⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Deckscape: Heist in Venice

1,090.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 1-6
  • Времетраење: 30-90 мин.
  • Возраст: 12+
  • Издавач: ABACUSSPIELE
Спореди
SKU: DI1310 Категорија: -> Како да нарачам?

Deckscape: Heist in Venice is the third title in a series of cooperative games inspired by real escape rooms in which a group of people is “trapped” inside a room full of puzzles and odd items. The goal of the game is to solve puzzles, understand the plot of the story, and make intelligent use of the items provided in order to exit from the room as quickly as possible.

In Deckscape: Heist in Venice you are professional thieves, now retired, but a mysterious missive forces you to reunite the old gang. The mission: sneak into the oldest casino in the world, in Venice, and steal a 1 billion euro chip! Each of you has specific skills and abilities, and if you stick to the plan everything will be fine. Although, yours is a risky job, and an unexpected event could compromise the whole mission… Can you overcome the intricate security systems of the casino and then run away with the loot?

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu