⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Diamond Select: Lord of the Rings – Orc with Sauron Parts

2,490.00 ден

Има залиха

  • Figure is in 17 cm scale
  • Detailed sculpting
  • Full range of accessories
  • Comes with a part of the 13″ Sauron build-a-figure!
Спореди
SKU: AF09 Категорија: -> Како да нарачам?

The Evil one has risen!

Complete your 13-inch build-a-figure of Sauron with this, the third series of Lord of the Rings Deluxe action figures!

The Moria Orc is one of two figures in this series, each with weapons and accessories – the orc even includes alternate heads so you can customize different orcs!

Each 7-inch scale figure features multiple points of articulation, as well as detailed sculpting and paint applications.

Each comes packaged in a full-colour Deluxe window box. Designed by Eamon O’Donoghue, sculpted by Gentle Giant Studios!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu