⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Simpsons – Glowing Mr. Burns (Glows in the Dark) (Special Edition) #1162

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • Special Edition
Спореди
SKU: FP03-85 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! The Simpsons – Glowing Mr. Burns Glow in the Dark #1162

Hello, children, are you looking for a Pop! Vinyl that’ll bring you love every Friday night… like Urkel? Well we have just the one for you, the Glowing Mr. Burns!

As seen in the iconic episode of The Simpsons, “The Springfield Files”, which features amazing cameos from Mulder and Scully of The X-Files (as well as Chewbacca), Homer thinks he’s discovered an alien in the Springfield Forest. However, he soon learns that it’s just Mr. Burns wandering home from one of his routine medical treatments, designed to help him cheat death for another week.

This cromulent Pop! Vinyl features Mr. Burns in his hospital gown from the classic episode, as well as the giant eyes that come courtesy of the routine eye drops. Oh and let’s not forget that he also Glows in the Dark, since a lifetime of working in a Nuclear Power Plant has given him a healthy green glow, and left him as impotent as a Nevada boxing commissioner.

To top it off, Mr. Burns also comes with the chance of a Translucent Green Chase Variant, which also Glows in the Dark! Kill it! Kill it!

So don’t be afraid, embiggen your life with the Glowing Mr. Burns Pop! Vinyl Figure today. Remember, eternal happiness is just a Simpsons Pop! Vinyl away!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu