⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

GraviTrax – Flip

790.00 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
  • експанзија за било кој GraviTrax Starter Kit
  • (за да се игра потребна ви е основната игра)
Спореди
SKU: RAV161 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Reverse direction and level up your marble run with the “GraviTrax Flip”!Send the marble in the reverse direction with the Flip! As the marble rolls into the Flip, it releases and transports up a level, slinging it in the opposite direction. This accessory also includes 6 additional tracks and must be combined with the GraviTrax Starter Set.GraviTrax is a modular, electronic-free interactive track system where you can design and build your own marble runs. This STEM toy for boys and girls 8 and up, encourages experimenting with gravity, magnetism, and kinetics to propel your marble to the finish. Designed with open play in mind, the concept offers endless possibilities to design a different track every time you play. Expand your builds and add some action with a variety of expansion sets and accessories.What makes a great toy? GraviTrax checks all the boxes! It’s a creative, modular, expandable track system that challenges children to use their imagination to design and build their own marble runs! Electronic-free, GraviTrax construction sets use STEM-friendly concepts while building critical thinking and problem-solving skills. Completely open-ended, every GraviTrax set has a boredom-busting variety of play options for hours of fascinating fun. Once the basics are mastered, simply add expansion sets and accessories to propel those metal marbles around the tricked-out track of your dreams!

    Comes complete with 1 Flip tile, 1 long track, 2 medium tracks, 3 short tracks and instructions.

    Lasting durability for girls and boys ages 8 and up, it’s the learning toy children (and savvy adults) return to over and over again!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu