⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

GraviTrax: Gravity Hammer

790.00 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
  • експанзија за било кој GraviTrax Starter Kit
  • (за да се игра потребна ви е основната игра)
Спореди
SKU: RAV170 Категорија: -> Како да нарачам?

Includes a swinging accelerator Track Tile, 1 long track, 2 medium tracks, and 3 short tracks.

Propel the marble through your run by adding the Hammer. When triggered, the hammer swings down and hits the marble, giving it momentum to send it on its way. This accessory also includes 6 additional tracks. GraviTrax Starter-Set required.

Category Description for GraviTrax Marble Run System:

Marble runs have been around for decades, but theyve never been this elegant! Welcome to GraviTrax, an entirely gravity-powered, 100%-modular marble run system for the modern age. There are three key components: hexagonal Height Tiles (provide elevation), Track Tiles, (which rest on Height Tiles and consist of curves, junctions, and intersections for marbles to travel on), and Track Lengths (which hook into and connect Track Tiles). And, of course, colored marbles to race together! Special Track Tiles, such as the Vortex, Launch Pad, or Magnetic Cannon, provide acceleration and flair to the course. Build the track in any configuration desired and let the marbles run wild! Do you want a 3-way race? One long track with crazy twists and turns? Its up to you! Please note the Starter Set is required for all expansion sets.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu