Lazy Bag Пепа

5,999.00 ден

Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија: -> Како да нарачам?

Збогатете ги вашите соби и дворови со производ кој одзема здив и претставува иновативен начин на седење. Lazy Bag Pepa лесно ги покорува класичните парчиња мебел и може да се користи во секоја соба од вашиот дом, во канцеларии и на отворен простор.

Ова алтернативно парче мебел е извонредно направено и изненадувачки повеќефункционално, а патентот овозможува лесно чистење и перење. Погодно е за седење пред телевизор, при што далечинскиот управувач ќе ви биде на дофат во малиот џеб, за удобно дружење со семејството и пријателите или за сончање надвор во топлите летни денови.

Бидејќи моделот Pepa е инспириран од традиционална столица, формата нема лесно да се изгуби, се прилагодува на вашето тело и ја отстранува секоја точка на притисок, помагајќи ви да се чувствувате како штотуку излзени од салон за масажа.

✔️ Предности:

 • Надворешна навлака со патент
 • Лесно се одржува
 • Неверојатно удобно
 • Исклучително меко
 • Лесно преносливо
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 90х60х70 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Содржи патент
 • Достапна во сива боја

Дополнителни информации

Димензии 90 × 60 × 70 cm
Боја

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Amarilo, Azul, Emerald, Forest, Integral

Main Menu