⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Lazy Bag Пепа

5,990.00 ден

Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија: Tag: -> Како да нарачам?

Збогатете ги вашите соби и дворови со производ кој одзема здив и претставува иновативен начин на седење. Lazy Bag Pepa лесно ги покорува класичните парчиња мебел и може да се користи во секоја соба од вашиот дом, во канцеларии и на отворен простор.

Со самата Lazy Bag добивате и ГРАТИС Табуретка во истата боја.

Ова алтернативно парче мебел е извонредно направено и изненадувачки повеќефункционално, а патентот овозможува лесно чистење и перење. Погодно е за седење пред телевизор, при што далечинскиот управувач ќе ви биде на дофат во малиот џеб, за удобно дружење со семејството и пријателите или за сончање надвор во топлите летни денови.

Бидејќи моделот Pepa е инспириран од традиционална столица, формата нема лесно да се изгуби, се прилагодува на вашето тело и ја отстранува секоја точка на притисок, помагајќи ви да се чувствувате како штотуку излзени од салон за масажа.

✔️ Предности:

 • Надворешна навлака со патент
 • Лесно се одржува
 • Неверојатно удобно
 • Исклучително меко
 • Лесно преносливо
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 90х60х70 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Содржи патент
 • Достапна во сива боја

Дополнителни информации

Димензии 90 × 60 × 70 cm
Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green, green water, orange, petrol, taupe, turquoise, yellow

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu