⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Monopoly: Metallica Collector’s Edition

2,790.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-6
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Winning Moves
Спореди

“The fast-dealing property trading game” just got faster! MONOPOLY METALLICA Collector’s Edition takes the popular board game to a whole new level. Every aspect of the game designed for the true Metallica fan in mind. You’ll “Pass Go” through historic Metallica events and locations around the board such as club shows, festivals, studios, childhood homes and other metal landmarks. Create your own real estate empire by adding arenas and stadiums to all your properties!

Game pieces include the Kill ‘Em All hammer, …And Justice For All scales, St. Anger fist, Black Album snake, ninja star, and the ‘Jump in the Fire’ demon. Land on one of the “Binge and Purge” or “Jump in the Fire” spaces and be rewarded or fined in true Metallica form. “You won’t believe the price you’ll pay!”

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu