⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Origin Forme Palkia VSTAR League Battle Deck

2,390.00 ден

Има залиха

The Pokémon TCG: Origin Forme Palkia VSTAR League Battle Deck includes:

  • A full, playable 60-card deck loaded with power cards
  • 3 foil cards featuring Origin Forme Palkia V
  • 2 foil cards featuring Origin Forme Palkia VSTAR
  • 1 foil card featuring Radiant Greninja
  • 1 deck box
  • 2 coin condition markers
  • 6 damage-counter dice and 1 competition-legal coin-flip die
  • 1 acrylic VSTAR marker
  • 1 strategy sheet
  • A code card for Pokémon Trading Card Game Live
Спореди
SKU: POK16-11 Категорија: -> Како да нарачам?

Open a Star Portal to gather power and unleash a Subspace Swell with Origin Forme Palkia VSTAR! This Pokémon VSTAR is yours in the Pokémon TCG: Origin Forme Palkia VSTAR League Battle Deck, which is a great deck for skilled Pokémon TCG players. With premium foil cards, sought-after power cards that have proved to be a dominant force in tournament play, and a well-tuned set of Pokémon and Trainer cards, this deck does more than feature a Legendary Pokémon of the Sinnoh region: it puts together all the elements to support you in your next match against friends and neighbors, in person or online!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu