⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Kleavor VSTAR Premium Collection

2,790.00 ден

Има залиха

The Pokémon TCG: Kleavor VSTAR Premium Collection includes:

  • 1 etched foil promo card featuring Kleavor V
  • 1 etched foil promo card featuring Kleavor VSTAR
  • 1 oversize foil card featuring Kleavor VSTAR
  • 6 Pokémon TCG booster packs
  • 1 collector’s pin featuring Kleavor
  • 1 metallic coin featuring Kleavor
  • 1 acrylic VSTAR marker
  • A code card usable in either the Pokémon TCG Online or Pokémon TCG Live
Спореди
SKU: POK44-2 Категорија: -> Како да нарачам?

Kleavor VSTAR slices and crashes its way out of the wilderness and into your deck with both arms swinging! This powerful Pokémon VSTAR can do more damage for each Pokémon in your discard pile, so your challengers should tread lightly.

Both Kleavor VSTAR and Kleavor V are here as playable foil promo cards, along with an oversize card, glossy enamel pin, shimmering coin, and booster packs with more cards to complete your collection. Watch out, Kleavor VSTAR is ready to rampage!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu