⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Thor’s Hammer – Keychain Bottle Opener

890.00 ден

Има залиха

  • Thor’s Hammer Mjolnir Bottle Opener
  • 2cm x 3cm x 7cm.
  • Metal Keychain
  • Officially Licensed MARVEL product
Спореди
SKU: KEY159 Категорија: -> Како да нарачам?

Be ready to party like a hero with this fun Marvel Avengers bottle opener designed like Thor’s iconic hammer Mjolnir. A handy portable bottle opener with keyring attachment, Thor’s Hammer Bottle Opener is the only divine tool from the gods you’ll need when you’re done saving the universe and ready for refreshment.

First appearing together in comic book form in 1963, the Avengers were labelled ‘Earth’s Mightiest Heroes’, and their heroic deeds have entertained fans young and old for generations. With the Marvel Cinematic Universe, the Avengers have reached a whole new audience, transcending their comic book origins. Each of the main characters (Thor, Hulk, Captain America and Iron Man) have appeared in their own self titled blockbuster smash, as well as the linked in Avengers series of films such as Avengers: Age of Ultron and the highly anticipated Avengers: Infinity War. Marvel’s Avengers are now some of the most popular and recognizable superhero characters of all time, and have featured in numerous TV series, graphic novels and video games.

A great gift for comic book fans or fans of the blockbuster movies, Thor’s Hammer Bottle Opener is an officially licensed Marvel product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu