⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paradox Rift Elite Trainer Box – Iron Valiant

3,990.00 ден

Има залиха

  • The Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Paradox Rift Elite Trainer Box includes: 9 Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Paradox Rift booster packs 1 full-art foil promo card featuring Scream Tail or Iron Bundle
  • 65 card sleeves featuring Roaring Moon or Iron Valiant 45 Pokémon TCG Energy cards A player’s guide to the Scarlet & Violet—Paradox Rift expansion
  • 6 damage-counter says 1 competition-legal coin-flip die
  • A code card for Pokémon Trading Card Game Live
Спореди
SKU: POK55-12 Категорија: -> Како да нарачам?

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu