⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Deoxys V Battle Deck

1,290.00 ден

Има залиха

 • 1 ready-to-play 60-card deck
 • 3 reference cards
 • 1 rules booklet
 • Single-player playmat
 • Damage counters
 • 1 large metallic coin
 • 1 deck box
 • 1 strategy sheet
 • 1 code card to play this deck online
 • 1 deck box
 • 1 strategy sheet
 • 1 code card to play this deck online
Спореди
SKU: POK02-10 Категорија: -> Како да нарачам?

A Meteor Shower of Psychic Power—with Deoxys V!

A mysterious force rockets down from space…the Mythical Pokémon Deoxys V is on the attack! As Drifblim and Claydol keep close watch over your opponent’s Bench, Gardevoir and Cresselia use their Psychic-type powers to keep your Pokémon awash in Energy. And when you need a change of pace, Switch Cart carries your Active Pokémon away to the Bench for a rest!

In this box, you’ll find:

 • 1 ready-to-play 60-card deck
 • 3 reference cards
 • 1 rules booklet
 • Single-player playmat
 • Damage counters
 • 1 large metallic coin
 • 1 deck box
 • 1 strategy sheet
 • 1 code card to play this deck online

Deck List

 • Deoxys V ×1
 • Gardevoir ×2
 • Kirlia ×3
 • Ralts ×4
 • Claydol ×2
 • Baltoy ×3
 • Drifblim ×2
 • Drifloon ×3
 • Cresselia ×1
 • Bug Catcher ×2
 • Cook ×1
 • Evolution Incense ×2
 • Great Ball ×4
 • Gym Trainer ×2
 • Hop ×4
 • Lucky Ice Pop ×1
 • Shauna ×2
 • Sonia ×1
 • Switch Cart ×2
 • Psychic Energy ×18

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu