⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Poke Ball Tin (различни дизајни)

1,290.00 ден

Има залиха

  • The Pokémon TCG: Poké Ball Tin contains 3 Pokémon TCG booster packs and 1 Pokémon Coin.
  • A great way to add to your Pokemon collection
  • You will receive, AT RANDOM, a push ball can. The image reflects the possible balls that you can receive.
  • Дизајнот на топката која ќе ја добиете е по случаен избор!
Спореди
SKU: POK47 Категорија: -> Како да нарачам?
  • The ultimate Pokémon Trading Card Game product! What’s cooler than getting your Pokémon cards from a Poké Ball when you start a new battle? Players can become true Pokémon Trainers with these Poké Ball Tins. Compatible with the Pokémon Trading Card Game.
  • Styles may vary.
  • The Pokémon poké ball tin includes 3 booster packs and a coin!
  • There are different styles of poké ball to collect

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu