⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Pokémon Trading Card Game: Holiday Calendar

3,990.00 ден

Има залиха

  • The Pokémon TCG: Holiday Calendar includes 25 surprises to discover:

    8 foil Pokémon TCG cards with a festive stamp

  • 5 Pokémon TCG booster packs

  • 7 Pokémon TCG 3-card fun packs

  • 2 Pokémon coins

  • 2 Pokémon sticker sheets

  • 1 sidekick dangler featuring Pikachu and Glaceon

  • Plus, find a code card for Pokémon TCG Live!

  • Suitable for ages 6 and up

Спореди
SKU: POK56 Категорија: -> Како да нарачам?

25 days of Pokémon TCG surprises! Celebrate the season with 25 days of surprises in the Pokémon TCG: Holiday Calendar! From special foil cards to booster packs and more, there’s a different Pokémon goodie to open every day.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu