⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Signature Spellbook: Gideon

1,290.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: WCMG22/2 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Содржина: 9 карти

Card list

Signature Spellbook: Gideon contains the following eight cards:

Card Type Set Notes
1 Gideon Jura Legendary Planeswalker — Gideon Rise of the Eldrazi
2 Martyr’s Bond Enchantment Commander New art
3 Path to Exile Instant Conflux New art
4 Rest in Peace Enchantment Return to Ravnica New art
5 Shielded by Faith Enchantment — Aura Commander 2015 New art
6 True Conviction Enchantment Scars of Mirrodin New art
7 Worship Enchantment Urza’s Saga New art
8 Blackblade Reforged Legendary Artifact — Equipment Dominaria New art

Additionally, each box set contains a foil card which may be any of these eight cards.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu