⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Персонализирана сложувалка 120 парчиња

380.00 ден

Има залиха

Уникатен подарок за секого!
Персонализирана сложувалка со 120 парчиња со димензии во А4 формат
*Испратете ни ваша фотографија

Спореди

Не дозволувајте сложувалките да останат во минатото. Овие персонализирани сложувалки составени од 120 парчиња во А4 формат се создадени од вашите омилени фотографии и претставуваат идеален подарок и незаборавно искуство. Ваквите сложувалки не се само игри, тие се патувања низ спомените и совршени за моменти на опуштање. Создадете ги вашите спомени одново и споделете ги со семејството и пријателите. 

Дополнителни информации

Димензии 21 × 30 cm

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu