⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Space Memory

790.00 ден 592.50 ден

Има залиха

  • Броj играчи: 2-8
  • Возраст: 3+
  • Издавач: Ravensburger
Спореди
SKU: RAV30/12 Категорија: -> Како да нарачам?
  • What you get – space memory game comes with 48 tiles and instructions.
  • Fun play experience – you can play a game in 5 minutes, and it’s perfect for 2 – 8 players ages 3 and up, Which makes this a perfect children’s gift for birthdays and other special occasions.
  • Easy to understand instructions – space memory comes with a clearly written instruction manual that’s easy to understand – you can start playing right away!
  • Great replay value – this game helps children practice their focus, memory, and matching skills, which makes each game unique so this preschool toy can be played over and over. Memory also offers Great solo play opportunities for your child, as well as being a great game for adults to join in on the fun.
  • Artwork you will love – enjoy fun pictures of outer space, including galaxies, planets, space shuttles, astronauts and lunar rovers.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu