⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Treasure Rush

990.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  10 мин
  • Вoзраст: 7+
  • Издавач: Blue Orange 
Спореди

Each player in Treasure Rush has a set of six double-sided adventurer cards, and they need to use these cards to find the treasure before everybody else.

But what treasure do they seek? Flip over the top treasure map card to see. This card will show a number of icons between the starting point and the X where the treasure is located. Once this card is revealed, you need to race to find the right images on your adventurer cards and build a path with them from your starting point toward the treasure chest. If the path is fewer than six items long, then you must hide the unneeded cards underneath other cards.

Whoever finishes first calls done, and if their path is correct, they win the treasure map card; if not, then they’re out of the round and everyone else continues the race to be first. Whoever first claims five treasure map cards wins!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu