⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Dobble Harry Potter

1,190.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-8
  • Времетраење:  10 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Asmodee
Спореди
SKU: DI949-1 Категорија: -> Како да нарачам?

Accio Dobble! Dobble is a speedy observation game where players race to match the identical symbol between cards. Reliant on a sharp eye and quick reflexes, Dobble creates excitement for children and adults alike while keeping every player involved in the action. Now you can match your favourite characters from Harry Potter!

Harry Potter Dobble is a series of 5 quickness-based mini-games in which all players play at the same time. You can play the mini-games in a specific order, randomly, or you can keep playing the same one over and over. You’ll have more fun than a Hogwarts student in Zonkos!

Награди и признанија:

  • 2013 Ludoteca Ideale Children’s Games Winner
  • 2012 Japan Boardgame Prize U-more Award Nominee
  • 2012 Hra roku Nominee
  • 2011 Gouden Ludo Nominee
  • 2010 Lys Enfant Finalist

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu