⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Essen

2,490.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 45 мин.
  • Возраст: 12+
  • Издавач: LudiCreations
Спореди

In ESSEN, players are exhibitors who are trying to sell their games at a large board game fair in the well-known western German city of Essen. By placing their sellers, creating buzz, and managing their promotional efforts correctly, they can turn a profit and get board game geeks excited about their games. Each player board is themed as a certain type of game publisher (eurogames, ameritrash, war games, RPGs) with the reverse side showing other possibilities (abstract, children’s games, party games, LARP).

ESSEN is a game for 2-4 players, and by combining two copies of the game up to 8 players can play at the same time.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu