⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Groot Light with Sound

2,490.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: LI83 Категорија: -> Како да нарачам?
  • I am Groot: Decorate your spaceship, game room, or bedroom with the Groot Light which makes official sounds. He is a favorite character who helps keep the universe safe
  • Decorative lighting: For fans of the Guardians of the Galaxy movies, the Groot Light is a great decoration to add to your collection. Measures 24 cm x 16.9 cm (9.4” x 6.6”) and requires 3 x AAA (not included)
  • The MCU: With an unrivaled cast of characters including Spider-Man, Hulk, Thor, Captain Marvel, and Iron Man among many others, Marvel continues to gain popularity in its comics and movies
  • Fun gifts for fun people: For those looking for cool stuff and all things geek, crazy, and unique, we are proud to create top-selling toys, mugs, lights, decor, and presents that make people smile
  • Officially licensed merchandise: Discover a new piece of merch for your collection with our array of collectibles for men, women, fans, kids, boys, and girls who love pop culture fun

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu