⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Booster Box

14,400.00 ден

Има залиха

  • CONTENTS—36 The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Draft Boosters, with 15 MTG cards in each pack + 1 Traditional Foil Borderless Realms & Relics Box Topper card
Спореди
SKU: WCMG34-6 Категорија: -> Како да нарачам?
  • MAGIC MEETS THE LORD OF THE RINGS—Experience the beloved story of The Lord of the Rings with the strategic gameplay of Magic: The Gathering, facing off against opponents in thrilling magical battles
  • JOIN THE FELLOWSHIP—Immerse yourself in Middle-earth with unique game mechanics and stunning art that draw you into this epic tale
  • BEST BOOSTERS FOR DRAFTING—Draft Boosters are designed to draft a deck and play with friends; everyone grabs 3 packs and passes them around to pick cards. Add some lands and you’re ready for epic 2-player battles
  • EXPLORE MIDDLE-EARTH—33% of Draft Boosters contain a Land card featuring a Full-Art map of 1 of 10 different Middle-earth locations; collect them all and plot the journey of the Fellowship
  • 1 RARE OR MYTHIC RARE IN EVERY PACK—Every Draft Booster contains at least 1 card of rarity Rare or higher, with the possibility of getting an additional with a shining Traditional Foil treatment
  • CONTENTS—36 The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Draft Boosters, with 15 MTG cards in each pack + 1 Traditional Foil Borderless Realms & Relics Box Topper card

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu