⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Obsidian Flames Premium Checklane Blister (Kingambit)

500.00 ден

Има залиха

Premium Checklane Blisters! Each Blister pack contains:

  • 1 Scarlet & Violet Obsidian Flames booster pack
  • 1 Sprigatito metallic coin
  • 3 promo cards featuring a full evolution chain of Annihilape or Kingambit
  • 1 code card for Pokemon TCG Live
Спореди
SKU: POK14-31 Категорија: -> Како да нарачам?

A set of two Pokémon Checklane Blisters from the Scarlet & Violet Obsidian Flames set.

Meet a new generation of Pokémon and trainers as they go on a treasure hunt in the Paldea region together. Scarlet & Violet is a new series of Pokémon series that also brings a lot of changes. For example, the new cards have a silver border instead of yellow. This way the art of the Pokémon comes into its own even better! The layout of trainer and energy cards will also be adjusted so that they are still clear to everyone who plays with them.

In Obsidian Flames, the red-hot sparks fly around your ears. The night is lit up by the arrival of Charizard ex who has found new powers in the darkness! The glittering phenomenon called Terastal ensures that several Pokémon ex are blessed with other types that you would normally expect. Think of Tyranitar, Eiscue, Vespiquen, Charizard and Greedent who show their strongest side. With this new set you will definitely make an impact on the battlefield!

Scarlet & Violet Obsidian Flames consists of over 190 cards including 20 brand new EX Pokémon and 15 different trainer cards. In addition, every Scarlet & Violet Obsidian Flames booster pack is guaranteed to contain three foil cards!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu