⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Harry Potter – Hogwarts Colour Change Water Glass V2

690.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: MUG111 Категорија: -> Како да нарачам?

Raise a chalice to the world of witchcraft and wizardry with this beautifully designed Harry Potter colour change glass.

The themed glass features the iconic Hogwarts crest, including the symbols of each of the four school houses: Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw, and Slytherin; The crest also features the famous school motto – ‘Draco dormiens nunquam titillandus’ (Never Tickle a Sleeping Dragon).

When a cold drink is added, the design will come to life, with each of the four quadrants changing to their respective colours of scarlet, green, yellow and blue, all within the gold outline of the crest.

A great gift for fans young and old, this is the perfect piece of Harry Potter memorabilia, one of the most popular and successful novel and movie franchises of all time.

First published in 1997, J.K. Rowling’s bestselling series of novels has since become a cultural phenomenon. Harry Potter is instantly recognisable to millions of people across the world, and is hugely popular among fans of all ages.

The Harry Potter Glass is an officially licensed product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu