⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Harry Potter – Hogwarts Express Logo Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • ALL ABORD THE HOGWARTS EXPRESS: Budding Wizards, Witches, and Muggles alike will love this replica of the Platform 9 3/4 sign that hangs alongside the Hogwarts Express, especially as it also lights up to provide a magical warm glow to any room.
  • PLACE ANYWHERE: This awesome light can be powered by either the USB cable that is included or for complete portability you can use 3x AAA batteries (not included). Plus, the light can be used wall-mounted or free-standing.
  • GREAT GIFT: The Hogwarts Express Logo Light is the perfect present to give any Potterhead. Plus, collectors of official merchandise from the Wizarding World of Harry Potter will welcome this addition into their collection of memorabilia.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Harry Potter fans, superb quality, this Hogwarts Express Logo Light is officially licensed and approved by Warner Bros. Entertainment UK Limited.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: LI11 Категорија: -> Како да нарачам?

All aboard the Hogwarts Express! Potterheads, budding wizards, witches, and muggles alike will love this replica of the Platform 9 3/4 sign that hangs alongside the Hogwarts Express at Kings Cross Station, especially as it also lights up to provide a magical warm glow to any room.

This awesome light can be powered by using either the USB cable that is included or for complete portability you can use 3x AAA batteries (not included). Plus, the light can be wall-mounted or used free-standing.

The Hogwarts Express Logo Light makes the perfect present to give any Potterhead. Plus, collectors of official merchandise from the Wizarding World of Harry Potter will welcome this addition into their collection of memorabilia.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu