⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Paladone Minecraft: Steve Icon Light BDP

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Paladone
  • Висина: ≈12см.
Спореди
SKU: LI04 Категорија: -> Како да нарачам?
  • STEVE NIGHT LIGHT: Bring home your favorite character and keep the fun alive after dark. It’s a perfect way to illuminate your man cave, kids room, office, playroom, or themed home theater.
  • MINECRAFT LIGHT: Bring the Minecraft universe to life in your space with the Creeper icon light. This instantly recognizable icon is from the world renowned game and measures 4″ tall (12cm), approx.
  • UNIQUE AND USEFUL: Add a fun new piece of memorabilia to your own collection today. Beloved worldwide, this item is a crazy fun accessory to keep or to give; Powered by 2 AAA batteries; not included.
  • OFFICIALLY LICENSED MERCHANDISE: This quality collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this cool collector’s item to mums, dads, fans, grads, kids, guys and gals who love pop culture fun.
  • ORIGINAL GIFTWARE: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, Paladone is your best source for top-selling toys, mugs, collectibles, and novelties.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu