⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Paladone Toy Box – Beauty And The Beast Chip Mug

990.00 ден

Има залиха

  • Be our guest with a Chip Mug!
  • Shaped character mug
  • Designed like the popular character from Beauty and the Beast
  • Great gift for Disney fans
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: MUG19 Категорија: -> Како да нарачам?

Be our guest and enjoy a lovely Disney themed cuppa with this Beauty and the Beast Chip Mug.

A cute shaped character mug based on the popular character from Disney classic Beauty and the Beast, the mug’s design has Chip’s instantly recognizable features – including the chip that gives him his name – making this a great gift for fans and the perfect piece of Disney memorabilia.

Beloved and trusted the world over, Disney has brought joy and magic into the hearts of millions with its films, cartoons, and theme parks since first established by Walt Disney himself way back in the 1920s. Since then, with timeless animated films like Snow White and the Seven Dwarfs, Cinderella, Fantasia, The Little Mermaid and The Lion King, Disney, and its ubiquitous mascot Mickey Mouse, are instantly recognised by children and adults alike across the globe. With new live action film versions of all the studios best loved works, Disney’s profile is once again rising, giving new generations a chance to experience the magic for the first time.

The Beauty and the Beast Chip Mug is an officially licensed Disney product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu