⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Playstation – Controller Mug

1,190.00 ден

Има залиха

  • Stay refreshed when gaming with a PlayStation themed drinking mug
  • PlayStation controller shaped handle
  • Features iconic PlayStation images and logo
  • Standard sized mug (capacity 300ml/10 oz)
Спореди
SKU: MUG73 Категорија: -> Како да нарачам?

Stay refreshed when gaming with this iconic drinking mug.

Inspired by one of the greatest video game consoles ever created, the PlayStation Controller Mug takes its design from the unmistakable original PlayStation.

A retro-cool gift for gamers, the PlayStation Controller Mug features a grey decal with classic PlayStation logo and controller symbols, as well as an original controller shaped handle.

The first gaming console to ever ship 100 million units, the original PlayStation was launched by Japan based electronics company Sony in 1994, rapidly becoming one of the best known gaming brands in the world. With successive consoles building on that original unprecedented success, the iconic image, name and logos of the Sony brand are instantly recognizable with gamers of all ages. The PlayStation controller, with its distinctive shape and iconic button symbols of a green triangle, blue x, red circle and pink square, are now virtually synonymous with console gaming in general.

A great gift for gamers of all ages, the PlayStation Controller Mug is an officially licensed product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu