⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Сет навлаки за перница 1+1 ГРАТИС

498.00 ден399.00 ден (-20%)

Исчисти
Спореди

Осигурете ја удобноста и квалитетот на вашата перница со нашата навлака од 100% памук, произведена во Македонија. Нашиот производ е направен од висококвалитетен материјал за да обезбеди мека и пријатна површина за спиење. оваа навлака се прилагодува лесно и сигурно на секоја перница. Изберете квалитетна македонска изработка и уживајте во удобен сон.

Кога ќе се одлучите за нашата македонска навлака за перница, не само што избирате висококвалитетен производ, туку и поддржувате локалната економија. Вашата инвестиција во овој производ не само што гарантира квалитетно спиење, туку и поддржува македонскиот текстилна индустрија. Изберете го нашиот производ и искусете удобност, квалитет и поддршка кон локалната заедница во едно.

Дополнителни информации

Бои

сива, темно розе, мастило тегет, крем, светло розе, кафена, резеда, бела, темно сина, петролеј, лила, тегет, жолта

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu