⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Пакет од 2 Lazy bag Smarto

11,980.00 ден8,386.00 ден (-30%)

Исчисти
Спореди

Извор на комфор и убавина и со налик на облак, Lazy Bag Smarto е мек, пердувест и издржлив. Ова инвентивно парче мебел е совршениот придружник за одмор кое овозможува релаксација на умот и телото. Smarto e приспособлив за секаков вид седење или лежење, а џебот за далечински управувач, телефон, или контролер за конзола секогаш ви е на дофат.

Без разлика дали читате книга, гледате телевизија или се дружите со семејството и пријателите, овој lazy bag овозможува уживање за секоја возраст.

Во деновите кога вашиот грб не може да поднесе ниту една минута повеќе на неудобната столица, понудете му го она што му е потребно и опуштете се. А кога е време за чистење, едноставно отворете го патентот и извадете го полнењето.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Надворешна навлака со патент
 • Неверојатно удобно
 • Вграден џеб
 • Лесно преносливо
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 90x60x73 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во сино

Дополнителни информации

Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green, green water, orange, petrol, taupe, turquoise, yellow

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu