⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Strixhaven Draft Booster

250.00 ден

Има залиха

• Total of 15 MTG Strixhaven cards in each Draft Booster Pack
• 1 Mystical Archive card in every pack
• 1 Lesson card in every pack
• Choose your college at the most prestigious university for magical learning in Magic’s Multiverse

Спореди
SKU: WCMG01/37 Категорија: -> Како да нарачам?

CONTENTS

The Strixhaven: School of Mages Draft Booster Pack contains 15 Strixhaven Magic cards (540 cards total), each with 1 ad/token or Helper Card (for use with Double-Faced Cards).

Each pack contains 1 Mystical Archive card (Uncommon, Rare, or Mythic Rare), 1 Lesson card (Common, Rare, or Mythic Rare), 1 Rare or Mythic Rare, 3 Uncommons, and 9 Commons. A traditional foil card of any rarity replaces a Common in 33% of Strixhaven Draft Boosters, and a traditional foil Mystical Archive Mythic Rare can be found in <1% of packs.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu