⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Wilds Of Eldraine Set Booster Box

10,500.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: WCMG21-21 Категорија: -> Како да нарачам?

Your next adventure awaits!

This Wilds of Eldraine Set Booster Box contains 30 Wilds of Eldraine Set Boosters. Each Set Booster contains 12 Magic cards, 1 Art Card, and 1 token/ad card, or card from “The List” (a special card from Magic’s history—found in 25% of packs). Every pack includes a combination of 1–5 card(s) of rarity Rare or higher and 3–7 Uncommon, 3–6 Common, and 1 Land cards. Each booster contains at least 1 Enchanting Tales card of rarity Uncommon or higher. The Land card is Traditional Foil in 20% of packs and is a Full-Art Showcase Land in 33% of packs. A Foil-Stamped Signature Art Card replaces the Art Card in 10% of Set Boosters.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu