⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Dominaria United Jumpstart Booster Box

6,300.00 ден

Има залиха

  • 18 Dominaria United Jumpstart Boosters—20 Magic cards per booster
  • 2 Traditional Foil Land cards in every pack
  • 2 Rare cards in every pack—including 1 new card not found in the DMU main set
  • Each pack contains cards with 1 of 10 possible themes—mix and match for wild mashups
  • Grab 2 Jumpstart packs, shuffle, and you’re ready to rumble
Спореди
SKU: WCMG21-14 Категорија: -> Како да нарачам?

1. Open 2 Themed Packs

Mystic Mischief, Monster Territory, Coalition Corps, and more—each booster contains cards that revolve around one of ten possible themes. Grab a friend and open two packs each.

Each pack contains two traditional foil basic lands and two Rare cards—one of which can be a Mythic Rare!

2. Shuffle Together for a 40-Card Deck

Jumpstart packs include all the lands you need for your deck, so just shuffle them together and you’re ready to play!

3. Best of Three Wins!

Battle it out to find out whose combo is best, then swap decks, mix and match, or open a couple new packs for a totally new experience.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu