⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Annihilape ex Box

1,590.00 ден

Има залиха

The Pokémon TCG: Annihilape ex Box includes:

  • 1 foil promo card featuring Annihilape ex
  • 1 foil card featuring Primeape
  • 1 foil card featuring Mankey
  • 4 Pokémon TCG booster packs
  • A code card for Pokémon Trading Card Game Live
Спореди
SKU: POK36-8 Категорија: -> Како да нарачам?

Your opponent will come to fear the Angry Grudge of Annihilape ex! This attack grows stronger for each damage counter you put on this powerful Pokémon ex, allowing Annihilape ex to both dish it out and take it. The Pokémon TCG: Annihilape ex Box features a foil promo card of this raging Pokémon along with foil cards of Mankey and Primeape to help you get it into play right away. You’ll also get four Pokémon TCG booster packs to expand your collection.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu