⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Annihilape ex Box

1,790.00 ден

Има залиха

Pokémon TCG: Annihilape ex Box вклучува:

1 картичка со фолија со Annihilape ex
1 фолија картичка со Primeape
1 фолија картичка со Mankey
4 пакети за засилувачи на Pokémon TCG
Код-картичка за играта со тргување со карти на Покемон во живо

Спореди
SKU: POK13-11 Категорија: -> Како да нарачам?

Вашиот противник ќе се плаши од Angry Grudge of Annihilape ex! Овој напад станува посилен за секој бројач за оштетување што ќе го ставите на овој моќен поранешен Покемон, дозволувајќи му на Annihilape ex да го изеде и да го извади. Pokémon TCG: Annihilape ex Box располага со промо-картичка со фолија на овој бесен Покемон заедно со фолија картички на Mankey и Primeape за да ви помогнат веднаш да го вклучите во игра. Ќе добиете и четири пакети за засилување на Pokémon TCG за да ја проширите вашата колекција.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu