⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Commander Masters Commander Deck

Има залиха

  • 100-card deck contains 2 Foil Legendary cards and 98 nonfoil cards
  • Take your Commander game to the next level with these high-powered, ready-to-play decks
  • Turn heads with decks stacked with reprints of some of the greatest cards to grace Magic’s most popular format
  • Each deck also introduces 10 never-before-seen Magic: The Gathering cards
  • Each deck comes with a 2-card Collector Booster Sample Pack containing 2 special treatment cards from the Commander Masters set, including 1 Rare or Mythic Rare
  • Each deck also comes with a 2-card Collector Booster Sample Pack, 1 Foil-Etched Display Commander, 10 double-sided tokens, 1 Helper card, 1 life tracker, and 1 deck box
Спореди
SKU: WCMG45-1 Категорија: -> Како да нарачам?

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu