⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Demon Slayer Character Light

1,590.00 ден

Има залиха

Demon Slayer Characters Light.

30cm wide LED box light.

Operates via USB or 3 x AAA batteries (not included).

100% official Demon Slayer light.

Спореди
SKU: LI66 Категорија: -> Како да нарачам?

 

Nerdy about all things Demon Slayer?

Whether you’re an aficionado of the original manga comic books, or the anime on Crunchyroll, then you’ll love this exclusively sourced LED light, which depicts many of the characters from the series, including Tanjiro Kamado, the fearless teenage slayer who embarks on his quest to return his sister Nezuko to human again from being a demon herself and avenge his family’s death.

This will look epic in just about any room or setting you choose to have it in!

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu